F092856 - MC1-9NFLEXQS500
Micro Flex MV 2 micros
Indicator device to dectect and signal the status of MV fuses
Micro Flex MV 2 micros
Indicator device to dectect and signal the status of MV fuses
| Teilenummer | F092856 |
| Katalognummer | MC1-9NFLEXQS500 |
| Beschreibung | Micro Flex MV 2 micros |
| EAN / UPC-Code | 3605340113662 |
| RoHS-konform | Ja |
| Anzeigesystem | Ja |
| Produktlänge | 710 mm |
| Verpackungsmenge | 1 EA |
| Verpackungsgewicht | 0.5 kg |
| Verpackungsbreite | 730 mm |
| Verpackungslänge | 90 mm |
| Verpackungshöhe | 60 mm |
| Produktgruppe | Indication system |
| Produktgewicht | 0.5 kg |