N217753 - BBPAK1-2
Serie: Multipole assembly
Multipole assembly for plastic fuse base NH1-2
Multipol -Montagezubehör für NH -Unterteile
Multipole assembly for plastic fuse base NH1-2
Multipol -Montagezubehör für NH -Unterteile
| Teilenummer | N217753 |
| Katalognummer | BBPAK1-2 |
| Beschreibung | Multipole assembly for plastic fuse base NH1-2 |
| EAN / UPC-Code | 8430399005201 |
| RoHS-konform | Ja |
| Designdetails | Size 1-2 |
| Verpackungsmenge | 2 EA |
| Verpackungsgewicht | 0.037 kg |
| Verpackungsbreite | 110 mm |
| Verpackungslänge | 70 mm |
| Verpackungshöhe | 20 mm |
| Produktgruppe | Parts for multipole assembly |
| Produktgewicht | 0.0189 kg |